نقش رنگ ها در طراحی داخلی

نقش رنگ ها در طراحی داخلی

طراحی داخلی رنگارنگ با استفاده از رنگ های سبز، مرجانی، دکور آبی و زرد

آسان است که همه چیز را با رنگ در خانه هایمان انجام دهیم.یک ترکیب شاداب از رنگ، مبلمان و لوازم جانبی… آیا ترفندهایی وجود دارد که رنگ ها به طور شیک با یکدیگر ترکیب شوند؟

ما اکنون تصویر دو خانه بی نظیر را به نمایش می گذاریم که به ما نشان می دهد چگونه با استفاده از سایه های گیاهان سبز، آبی، مرجانی و گاه به گاه رنگ زرد،طراحی زیبا داشته باشیم. اولین خانه با شکوه و رنگارنگ ما شامل عناصر مرجانی و زرد همراه با موضوع گیاه شناسی است.عکس های هنری با مضمون گیاهان روی دیوار در بالای مبل مرجانی همراه با کوسن های نعناعی و لیمویی پراکنده شده بر روی آن ، یک دیوار گالری را ایجاد می کند.حضور گیاهان در محیط داخلی،شور زندگی را به همراه می آورد.

برای ایجاد این ظاهر مدرن،از مقدار زیادی چوب در طراحی استفاده می شود.فقط یک دیوار تقسیم شده به هم چسبیده، سالن را از آشپزخانه جدا می کند تا رنگ های چشم نواز درست از آن عبور کنند.

در آشپزخانه، یک یخچال کوچک رنگی و هماهنگ با کاشی های تکه تکه روی دیوار فضا را پر می کند.برای زیبایی بیشتر از قفسه ها و کانتر چوبی استفاده شده است. وسایل زرد و سبز آشپزخانه ، رنگ را به فضای داخل آن آورده است.


خانه دوم ما یک آپارتمان 67 متر مربع با شکوه آبی و فیروزه ای در سالن است.نقاشی دیواری گیاه یک نقطه کانونی روی دیوار دور ایجاد می کند که از پشت مجموعه ای از قفسه های سفید رشد می کند و به بیرون می‌آید.درب سبز کناری و قاب چوبی ،رنگ ها را به خوبی در کنار هم قرار می دهند.

رنگ آبی استفاده شده در امتداد دیوار تلویزیون،حس زیبایی را بدون استفاده از کل دیوار القا می کند.آبی سرد پس زمینه همراه با چراغ پایه دار طلایی رنگ و پایه فلزی یادداشت، جلوه بصری زیبایی به فضا می بخشد.


سالن به طور مستقیم به یک منطقه ناهار خوری و به فضای خالی منتقل می شود.در اتاق ناهار خوری، یک طرف صندلی و در طرف دیگر از صندلی نیمکتی ضیافتی کوچک به جای صندلی های بیشتری برای صرفه جویی در فضا استفاده شده است.یک چراغ آویز زیبا و ساده،فضای ناهارخوری را نشان می دهد.
نوار آبی که پشت تلویزیون دیده می شود از میان آشپزخانه در جایی کمی دورتر از درب های  سبز رنگ می گذرد.