طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

این پروژه یک آپارتمان 81.6 متر مربع برای یک زن جوان و پسرش است که در سنت پترزبورگ،واقع شده است.مشتری بیان کرد که اتاق خواب و حمام پسرش باید جدا از بقیه آپارتمان با شخصیت خودش باشد، باید فضای ذخیره سازی فراوان برای تمام اقلام فراهم شودوآشپزخانه باید یک جای خواب اضافی برای مهمان ناخوانده داشته باشد.این یک طرحی است که پیچیدگی ظریفی را به ارمغان می آورد.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

ادامه یافتن نور و حتی پالت رنگی در سراسر آپارتمان باعث می شود هر فضایی به آرامی به فضای بعدی منتقل شود.همانگونه که گفته شد، هر اتاق باید حس خاص خودش را داشته باشد.آشپزخانه دارای یک توناژ دورنگی زیبا است که در آن کابینت های سفید نیمه بالای  و کابینت هایی به رنگ سبز قسمت پایین را پر می کنند.در ناهارخوری یک صندلی مبلی در یک طرف میز به سبک اسکاندیناوی فضایی برای نشستن ایجاد می کند و در عین حال به عنوان یک تخت برای مهمانان نیز به کار می رود.در طرف دیگر میز چوبی سبک، دو صندلی ناهار خوری اسکاندیناوی با رنگ های خاکستری و سفید مجموعه ای کامل را در اختیار قرار می دهد.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

رنگهای سرد با رنگ های گرم مسی لوازم آشپزخانه ترکیب زیبایی به وجود آورده است.وجود یک قفسه به صورت L در بالای میز آشپزخانه فضایی را برای نمایش آثار هنری خیره کننده، گیاهان و روغن های پخت و پز طعم دار به وجود آورده است. وجود نور مخفی در فضای زیر قفسه، نور مناسب و اضافی روی میز کار را فراهم می کند.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

آثار هنری در اینجا مدرن و تک رنگ است تا با رنگ صاف مابقی فضا تداخل نداشته باشد.دیوار مقابل به آشپزخانه با طرح بندی سبز به منظور تکمیل طراحی کابینت تزئین شده است.در کنار درب یک تلویزیون،منطقه کوچکی را به خود اختصاص می دهد، که توسط یک قفسه چوبی کوچک برجسته شده است.این موضوع به صندلی مبل اتاق ناهار خوری یک استفاده سوم هم به عنوان یک سالن و هم به دلیل عدم وجود اتاق دیگری در این خانه می دهد.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

طراحی اتاق خواب پسرانه دارای یک طرح هوشمندانه است که در آن یک منطقه مطالعه از یک منطقه جدا شده از منطقه خواب با اجرای یک تقسیم مخلوط در اطراف یک طرف بستر ساخته شده است.جداسازی بین دو اتاق باعث افزایش تمرکز و آرامش می شود.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

این طرح رنگی در این اتاق،خلق و خوی متفاوتی از بقیه خانه ها را به نمایش می گذارد.

طراحی خانه به سبک اسکاندیناوی

حمام که برای استفاده مرد جوان خانه اختصاص داده شده نیز دارای یک رنگ تیله ای عمیق است.