۶ ایده برای تزیین دفتر کار

۶ ایده برای تزیین دفتر کار

نیاز به ایده هایی تازه برای تزئینات اداری دارید؟ دکوراسیون دفتر شما همیشه باید سرگرم کننده و دارای طراوت باشد.این چند راه ساده برای تزریق کمی از احساس و شخصیت خود به فضای کاریتان است که می تواند به شما کمک کند تااحساس آرامش و افزایش عملکرد بیشتری داشته باشید.ما چند ایده برای دکوراسیون اداری داریم که به شما الهام می دهد که چگونه فضای کاری خود را طراحی کنید تا مانند خانه دوم شما باشد.

میز قهوه و پذیرایی
این میز می تواند به عتوان یک میز پذیرایی استفاده شود که هم قابلیت نشستن در دور آن و هم به صورت ایستاده دارد.همچنین دارای بخش های کافی پنهان است تا همیشه فضای کاری خود را به صورت منظم و بدون سر و صدا نگه دارد.

صندلی راحت (مدل هواپیمایی)
این نوع صندلی در نگاه اول کمی خشک به نظر می رسد، اما به طور خاص با توجه به شکل انسان طراحی شده است. صندلی نه تنها صندلی سازگار با محیط زیست (در 94٪ بازیافت پذیری) است، بلکه با توجه به شکل آناتومیکی و منحنی های بدن انسان طراحی شده است.


قلم هوشمند
این نوع قلم ها می توانند به خوبی قلم هایی باشند که شما تا به امروز به آن نیاز داشته اید.این نوع قلم ها به طور خودکار یادداشت های شما را در خود نگه می دارد و شما می توانید به راحتی آن ها را از طریق بلوتوث به دستگاه های دیجیتال خود منتقل کنید.بهتره یگوییم به آینده خوش آمدید.

هنر
از نقاشی و عکس هایی در قالب بوم های بزرگ تا کوچک ، هر چیزی را می توان تبدیل به هنری برای لذت بردن از فضا کرد.از تابلو در دکوراسیون محل کار استفاده نمایید.

سازمان یافتگی (مرتب بودن)
نگه داشتن یک فضای اداری سازمان یافته برای بعضی ها نبرد است، اما با بازنویسی موارد روزمره که احتمالا باعث ایجاد بی نظمی در اطرافتان شده است، می توانید به سرعت یک فضای سازمان یافته و مرتب را ایجاد کنید.

رنگ کردن دیوارهای محل کار
رنگ کردن دیوارهای دفتر شما می تواند بسته به رنگی که انتخاب می کنید، باعث ایجاد نشاط و سرزندگی یا تیرگی و افسردگی محیط شود. پس عاقلانه انتخاب کنید.بعضی از رنگها مانند زرد ممکن است احساسات پر انرژیتری داشته باشند، در حالی که برخی دیگر مانند سبز به شما احساس آرامش بیشتری می دهند.


این ها فقط چند راهنمایی برای تزئین اداری هستند که به شما کمک می کنند تا شروع به کار کنید، اما مهمترین چیزهایی که هنگام دکوراسیون فضای خود، صرفنظر از اینکه یک ساختمان اداری ست یا یک فضای اداری خانگی ،باید به خاطر داشته باشید، این است که مطمئن شوید بخشی از شخصیت و احساسات شما در این طراحی به کار رفته است.